Nes Logistics Sp. z o.o.

Firma powstała w 2001 r. w Turcji, a jej założeniem było dostarczenie kompleksowych usług w dziedzinie Transportu, Spedycji i Logistyki. Od początku działalności stawiamy na rozwój, dlatego też w 2019 r. otwarty został polski oddział firmy. Obecnie dzięki posiadanej flocie, międzynarodowemu doświadczeniu oraz dysponowaniu wielopowierzchniowymi magazynami, w tym magazynem celnym, na wysoka skalę rozwinęliśmy transport cało pojazdowy oraz drobnicowy.  


Zakres działalności firmy sukcesywnie się rozrasta obejmując zarówno transport na terenie UE jaki i kraje poza unijne. 

W sposób kompleksowy realizujemy zlecenia obejmujące towary podlegające procedurom celnym. Współpraca z nami gwarantuje:

sprawną logistykę, co przekłada się na zoptymalizowany czas realizacji dostaw,

bezpieczeństwo ładunków,

wysoką  jakość oferowanych usług, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów,

profesjonalne doradztwo.

Jeżeli szukają Państwo do współpracy profesjonalnego operatora logistycznego -  zapraszamy do kontaktu:

NES LOGISTICS Sp.  z o.o.

Ul. Cienista 7

43-502 Czechowice Dziedzice / POLAND

Tel. +48 509 110 507

e-mail: office@neslogistics.comŞirketimiz 2001 yılında  kurulmuş olup Polonya ve Çekya hattına karayolunda hizmet vermektedir. Tecrübeli personeli , uzun yılların deneyimi ve tecrübesi şirketi Polonya ve Çekya hattında ilk akla gelen lojiştik firması olarak ilk sıralara taşımıştır.  Butik hizmet veren şirketimiz Polonya / Çekya hattına kendi özmal araçlarımız ile parsiyel/komple, ithalat/ihracat olarak hizmet vermekte. Çatalca bölgesinde yer alan ve Halkalı gümrüğüne sadece 3 km mesafede olan 1500 m2’lik ihracat serbest depomuzda elleçleme, depolama, ürün sayımı gibi birçok depolama hizmeti vermekteyiz.  Ayrıca birlikte uzun yıllar çalıştığımız müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak adına  2019 yılında Polonya’nın güneyinde 43-502 Czechowice-Dziedzice’de yine aynı isim altında Nes Logistics sp z.oo olarak kendi ofis ve depomuzu faaliyete geçirmiş durumundayız.

Nes Lojistik firması olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana EURO 6 model olan araçlarımızla uydu bağlantılı takip sistemi ile izleme sunarak kaliteli hizmetleri yerine getirmekteyiz. Müşterilerimiz için çalışmalara devam ettiğimiz hatlarda geniş bir hizmet ağı sunarak , herkesin ihtiyaçlarına göre yanlarında yer almaktayız. Özellikle otomotiv sektöründen ,tekstil, makine gibi farklı ürün tiplerine kadar ülkemizde meydana gelen dış ticaret alanındaki en önemli olan sektörler adına komple ve parsiyel taşıma hizmetleri sunarak hem ihracat hem de ithalat alanında taşımacılık hizmetlerini öne çıkarıyoruz. Karayolu taşımacılık hizmeti harici gümrükleme ve depolama hizmetlerini en iyi şekilde değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

Gümrükleme konusunda tüm gümrük alanında yer alan işlerden GTIP tespitlerine ve birçok gümrük için gerekli olan izinlerin alınmasına kadar süreçlerde müşterilerimize zaman kaybettirmeden gerekli destekleri sunuyoruz.

İddalı olduğumuz bir diğer hizmet alanımız ise transit sürelerimizdir.  Hava koşulları ve gümrük kapılarında ekstrem bir durum söz konusu olmadığı sürece parsiyle taşımada transit süremiz 5-6 gün olup, komple de ise 4-5 gündür.

20 yılı aşkın birlikte yürüdüğümüz bu yolda bizimle yol olan, bizimle tecrübe edinen siz değerli iş ortaklarımıza hep daha iyi hizmet sunmak adına sizlerin yanında olacağız.

 Cumhuriyet Mah.  Yavuz Sultan Selim Bulvarı

Keleş Plaza No:2 Kat:6 D: 95-96 

Büyükçekmece / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel. +90 212 424 16 37 pbx

e-mail: info@neslogistics.com