Polonya – Hedef Pazar – Potansiyel İş Ortağınız.

Polonya-Türkiye Ticaret Odası olarak, Polonya pazarına yönelik faaliyetlerini genişletmek isteyen firmaları, Polonya pazarında iş geliştirmenin prensiplerini içeren bilgilerden faydalanmak üzere  yeni web sayfası www.polandturkey.eu davet ediyoruz.

czwartek, 11 października 2018

Web sayfamızda yer alanlar dışında ilave bilgiye ihtiyaç duyulduğu takdirde biuro@ptcoc.eu ve Odamız Onur Üyesi ve Türkiye Temsilciliği CEO’su Koray AKGÜLOĞLU (koray.akguloglu@polandturkey.eu)  temasa geçebilirsiniz.

Polonya-Türkiye Ticaret Odası, Polonya ve Türkiye pazarlarında ve iki ülke arasında iş geliştirmeye ilgi duyan girişimciler tarafından özerk bir organizasyon olarak 2007 yılında kurulmuştur. Odamız, 11 yılda Polonya pazarı hakkında Türk işadamlarının ihtiyaç duyabileceği bilgi ve tecrübe birikimi ile  potansiyel iş ortaklarının güvenirliği  ve pazarın sektörel analizlerini yapabilme kabiliyetini kazanmıştır.

Ayrıca, Türkiye’de aşağıda irtibat bilgileri verilen İstanbul Merkez ve Ankara Şube olarak teşkilatlanmış temsilciliğimizde, Polonya pazarında çözüm geliştirecek kurum ve kuruluşlara ulaşabilen, bilgi ve tecrübe birikimi ile güvenilir danışman ekibimiz, Polonya pazarına yönelik çalışmalarınızda sizlerin sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde cevap vermektedir.  Sizleri bizlerle çalışmaya, birlikte pazara giriş ve iş geliştirme stratejilerinizi hazırlamaya davet ediyoruz.

Odamızı Türkiye Temsilciliği – POL-TUR Ekonomik İşbirliği Geliştirme Merkezi

Koray AKGÜLOĞLU – Polonya-Türkiye Ticaret Odası Onur Üyesi – Türkiye Temsilcilik CEO’su

Barış ŞAHİN – Türkiye Temsilcilik Hukuk Bölümü Başkanı

İstanbul Merkez:                       

Nispetiye Mahallesi, Birlik Sokak, Akyıldız Sitesi,

D Blok, No:24/9, Beşiktaş 34340, İstanbul.

Faks: +902122846066  Tel: +902122846061

Ankara Şube :                            Simon Bolivar Caddesi, Ebu Ziya Tevfik

                                                    No:20/4  Çankaya/ Ankara/Turkey

                                                    Tel: +90 312 4401320  Faks: +90 312 4401391                            

Pazara giriş için etkin ve kapsamlı strateji geliştirebiliriz. Potansiyel iş ortağınızı, müşterinizi araştırabiliriz. Sizleri potansiyel ortaklarınızla ve/veya müşterilerinizle bir araya getirebiliriz. Ayrıca, sizlere, size Polonya firmaları karşısında temsil edecek ve Polonyalı firmalarla kuracağınız iş ilişkilerinde hukuki güvenlik inşa edecek ve buna paralel sözleşmelerinizi düzenleyebilecek    güvenilir hukuk firmaları tavsiye edebiliriz. 

Ayrıca, Türkçe-Lehçe tercüme hizmeti dahil olmak üzere lojistik destek verebiliriz. Odamız, üyesi olmayan firmalara danışmanlık hizmetlerini ticari çerçevede piyasadan daha uygun bütçe ve şartlarda sunmaktadır. 

 BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

Saygılarımızla